Знає, що брати, сестри – теж діти його батьків; ставиться до них з любов’ю, турбується про них. Утворює числа 2 та 3 способом додавання 1 до попереднього числа. Розрізняє знайомі за тембром звучання, за назвою музичні іграшки та інструменти, виявляє бажання грати на них.
Обізнана з віковими групами дітей, розуміє, що групу об’єднують спільні цінності, відвертість стосунків, довіра, певні поведінкові норми. Домагається визнання себе іншими дітьми, прагне бути бажаною в грі, спілкуванні тощо. Відкрита для контактів із дорослими різного віку, статі, національності, соціального статусу, виявляє повагу до них. Знає назви предметів домашнього вжитку та побутової техніки, способи їх застосування та безпечного поводження з ними.
Моніторинг якості освіти
ДоросліВирізняє знайомих людей з-поміж інших як таких, які добре знають один одного (друзі, товариші, сусіди, співробітники батьків, працівники дошкільного закладу тощо), привітно вітається. Усвідомлює, що знайомі можуть бути як серед дорослих, так і дітей. При зустрічі впізнає знайомих, із власної ініціативи чи у відповідь на звернення виявляє готовність і здатність доброзичливо спілкуватися з ними. Вміє вислухати дорослого, відповісти на запитання, відгукнутися https://my.ua/news/cluster/2023-06-21-chogo-ochikuvati-vid-ios17-u-apple-podililisia-podrobitsiami/2fbb5190-1069-11ee-a7aa-f29110c04e53 на прохання, пропозицію, виявляє чемність у ставленні до них. Актуальність підготовки нової редакції Базового компонента зумовлена вимогами сьогодення та необхідністю забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової загальної освіти. 1– Передбачає заняття з музичної, образотворчої діяльності, художньої літератури. Театралізована діяльність присутня протягом дня як самостійний вид діяльності чи включена в різні заняття для реалізації їх програмових завдань.
Освітні програми
Надавайте дитині можливість досліджувати, експериментувати, запитувати, погоджуватися – не погоджуватися, перепитувати, виявляти сумнів, домагатися чіткої й доступної інформації. Створювати умови для «психологічного розвантаження» дитини, забезпечувати їй можливість усамітнитися, перепочити від оточення. Високий відсоток (87%) дітей сприймають іграшки як образ предмету реального світу, хоча 12% дошкільнят лише частково дотримуються порядку в ігровому куточку, бережливо ставлячись до іграшок . Всебічно підтримувати активність кожної дитини, створювати умови для пробудження і розвитку її творчих сил, здібностей, обдарованості.
V. Завдання програми- сформованість мінімально достатнього та необхідного рівня освітніх компетенцій дитини перших 6 років життя, що забезпечує її повноцінний психофізичний та особистісний розвиток і психологічну готовність до навчання у школі. Визначені Базовим компонентом дошкільної освіти вимоги до обсягу необхідної інформації, життєво важливих умінь і навичок, системи ціннісних ставлень до світу та самої себе відображені у програмі є обов’язковими для виконання всіма учасниками освітнього процесу. Знає, що розвиток людського тіла, його здоров’я залежать від повноцінного харчування.
Середні, старші групи Сухорукова Н.К. Середні, старші групи 2 «Школа для батьків листопад, лютий, квітень Кузнецова Н.Л. Батьки всіх груп ІХ. Інноваційна освітня діяльність закладу. Постійне та послідовне підвищенні якості освіти на основі відстеження динаміки показників освітньої діяльності та освітніх процесів у ЗДО. Зменшення навантаження на дітей відбувається за рахунок реалізації блочно-тематичного принципу планування, проведення інтегрованих занять, під час яких реалізуються завдання занять різних типів. Охоче займається предметно-практичною діяльністю, активно долучається до самообслуговування, праці в природі, господарсько-побутової.
Серед найнижчих показників і рівень розвитку компетенцій дошкільників 5-го року щодо освітньої лінії «Дитина в світі культури», в тому числі таких складових, як предметно-практична компетенція, предметно-практична діяльність, образотворча компетенція, тощо. Рівень розвитку компетенцій дошкільників 4-го року життя визначався відповідно до освітніх напрямів Базового компонента дошкільної освіти за системою показників щодо рівня розвитку компетенцій дошкільників за віковими категоріями з урахуванням вимог програми «Дитина». Для покращення ефективності показників рівня досягнень дітей дошкільного віку педагоги працюватимуть впродовж поточного навчального року спільно з батьками, залучаючи їх до освітнього процесу під час різних режимних моментів з дотриманням умов адаптивного карантину. Для покращення ефективності показників рівня досягнень дітей дошкільного віку педагоги працюватимуть впродовж поточного навчального року спільно з батьками, як учасниками освітнього процесу, залучаючи їх до освітнього процесу під час різних режимних моментів з дотриманням умов адаптивного карантину. Для покращення ефективності показників рівня досягнень дітей дошкільного віку педагоги працюватимуть впродовж поточного навчального року спільно з батьками, залучаючи їх до освітнього процесу під час різних режимних моментів. Для покращення ефективності показників рівня досягнень дітей дошкільного віку педагоги працюватимуть протягом поточного навчального року спільно з батьками, залучаючи їх до освітнього процесу під час різних режимних моментів.
Освітня лінія «Дитина в соціумі»
Духовне добро. Воно стократ цінніше від матеріального. Повторімося в наших вихованцях прекрасними рисами національної культури, патріотичним духом любові до свого народу.
Батьків “Безпека дітей в інтернеті” та іншими корисними матеріалами. Дошкільний навчальний заклад #21 бере участь у заході “Місяць цифрової грамотності”. Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.